Beşiktaş, İstanbul’un Avrupa yakasından yer alan nüfus yoğunluğu en fazla olan ilçelerdendir. Yaklaşık 1 milyon nüfusu bulunmaktadır ve ekonomik olarak oldukça kalkınmış bir ilçedir. Ticaret oldukça gelişmiştir. Ülkemizde iş sağlığı ve güvenliği alanında yaşanan gelişmeler Beşiktaş OSGB firmalarının da sayısını arttırmaktadır. 6331 sayılı iş kanunun mevzuata girmesiyle birlikte iş yerleri iş yeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı bulundurması gerekli olmuştur. Tabi her iş yerine bir iş yeri hekimi olması mantıken zordur. Bu nedenle de işletmelere destek veren OSGB (Ortak sağlık ve güvenlik birimi) iş yerinde çalışan sayısına göre belli sürelerde doktor bulunması gerekliliğini karşılamaktadır. Yani bu doktor ve uzman hizmetini OSGB lerden satın alabilirler.  Bu firmalar Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı onaylı olması yasal zorunluluktur. İstanbul Beşiktaş OSGB Firmaları içinden bakanlık onaylı firmalardan hizmet alınabilir.

Beşiktaş İş Güvenliği Firmaları  hizmet sunacakları iş yerine destek çalışmalarında  30 haziran 2012 yılında çıkarılmış olan 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanununa göre; ilk yardım eğitimi, yangın eğitimi, yüksekte çalışma eğitimi, patlamadan korunma dokümanı hazırlama, acil durum eylem planı, risk analizi, genel iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri, kaldırma ve basınçlı ekipman periyodik kontrolü, elektrik tesisatı ve topraklama periyodik kontrolü, sağlık taramaları, sağlık raporu iş hijyeni eğitimi, iş yeri ortam ölçümleri  gibi mevzuat gereği yapılması gerekenleri yapılması için istanbul kimlik OSGB den yardım isteyebilirsiniz.

Beşiktaşta birçok işletme üretim aşamalarında tehlikeli olarak nitelendirilebilecek madde ve kimyasallar kullanılmaktadır. Bu bağlamdan bakınca da İstanbul Kimlik Osgb nin  tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı da sağlıyor olması bir ayrıcalıktır. İş yeri ortam ölçümleri ile Beşiktaş danışmanlık firmaları hizmeti de sunan firma uzman kadrosu, kaliteli ve kurumsal yapısı  ile de bir adım öndedir. Sunulan Patlamadan Korunma Dokümanı ile olası patlamaların önüne geçilebilirken oluşmuş patlamalarda alınacak önlemler de ayrıntılı olarak açıklanırken Acil durum eylem planı da iş sağlığı ve güvenlik biriminin oluşturulması aşamalarında en önemli unsurdur. Sadece Beşiktaş ve çevresinde değil beraberinde tüm İstanbul bölgesine maksimum desteği profesyonel ekip ile sağlayan kimlik Osgb hizmetleri ile ön plana çıkan yetkili bir firmadır.

Beşiktaş İlçesinde hizmet verilen ilçeler;

Abbasağa Mahallesi OSGB Firmaları,

Akat Mahallesi OSGB Firmaları,

Arnavutköy Mahallesi OSGB Firmaları

Balmumcu Mahallesi OSGB Firmaları

Bebek Mahallesi OSGB Firmaları

Cıhannuma Mahallesi OSGB Firmaları

Dikilitaş Mahallesi OSGB Firmaları

Etiler Mahallesi OSGB Firmaları

Gayrettepe Mahallesi OSGB Firmaları

Konaklar Mahallesi OSGB Firmaları

Kuruçesme Mahallesi OSGB Firmaları

Kültür Mahallesi OSGB Firmaları

Levazım Mahallesi OSGB Firmaları

Levent Mahallesi OSGB Firmaları

Mecidiye Mahallesi OSGB Firmaları

Muradiye Mahallesi OSGB Firmaları

Nisbetiye Mahallesi OSGB Firmaları

Ortaköy Mahallesi OSGB Firmaları

Sinanpaşa Mahallesi OSGB Firmaları

Türkali Mahallesi OSGB Firmaları

Ulus Mahallesi OSGB Firmaları

Vişnezade Mahallesi OSGB Firmaları

Yıldız Mahallesi OSGB Firmaları