Beylikdüzü avrupa yakasında yer alan bir ilçedir ve 10 mahallesi bulunmaktadır. İstanbul bölgesinin iş imkanları en fazla olan ilçelerindendir. İnşaat işleri büyük site ve yapı alanları yoğunluktadır. Ayrıca büyük AVM sayısı fazlalılığı da dikkat çekmektedir. Bölgeye büyük ölçüde yatırımlar yapılmıştır ve bu yatırımlardan bazıları metrobüs, eğitim kurumları, alışveriş merkezleri, sağlık kuruluşları ve günümüzde hala devam etmekte olan  modern site inşaatları ile yatırımlar büyüyüp Beylikdüzü’nü geliştirmeye devam etmektedir.  pek çok alanda da iş olanağı sağlamaktadır. İş imkanlarının artması ile paralel olarak işçi sağlığı konusu da gündeme gelmektedir. Firmaların güvenle büyümek için  İstanbul Beylikdüzü OSGB firmaları ile çalışarak, çalışan kesimin sağlık ve güvenliğini sağlamak zorundadır.

Beylikdüzü İş Güvenliği Firmaları ile osgb hizmeti alması gereken işverenlerin ilçede ki potansiyel büyümeye orantılı olarak artan çalışan sayısına göre işçilerin güvenliğini korumak için tedbirler almalıdır. işverenler öncelikle iş yerlerinde iş yeri hekimi ve iş yeri uzmanı bulundurmaları gerekir. ancak çalışan sayısı çok fazla olmayan iş yerlerinde Beylikdüzü Danışmanlık firmaları ile anlaşarak almaları gereken iş yeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı hizmetini kısmı süreli olarak daha uygun bir bedele alabilirler. İş yerlerinde iş yeri hekimi ve iş güvenliği uzmanının takip etmesi ve işverene yazılı olarak sunması gereken işler şunlardır; İlk yardım eğitimi, yangın eğitimi, yüksekte çalışma eğitimi, patlamadan korunma dokümanı hazırlama, acil durum eylem planı, risk analizi, genel iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri, kaldırma araçları periyodik kontrolü, basınçlı ekipman periyodik kontrolü, elektrik tesisatı periyodik kontrolü, topraklama periyodik kontrolü, sağlık taramaları, sağlık raporu, iş hijyeni eğitimi, iş yeri ortam ölçümleri…

Beylikdüzü tüm mahallelerinde hizmet veren İstanbul Kimlik OSGB, Kaliteli  ve sürekli gelişen hizmet anlayışıyla firmanızın kurumsal osgb danışmanlığını yapar.

Beylikdüzün de Hizmet Verdiğimiz Mahalleler;

Adnan Kahveci Mahallesi OSGB Firmaları

Barış Mahallesi OSGB Firmaları

Büyükşehir Mahallesi OSGB Firmaları

Cumhuriyet Mahallesi OSGB Firmaları

Dereağzı Mahallesi OSGB Firmaları

Gürpınar Mahallesi OSGB Firmaları

Kavaklı Mahallesi OSGB Firmaları

Marmara Mahallesi OSGB Firmaları

Sahil Mahallesi OSGB Firmaları

Yakuplu Mahallesi OSGB Firmaları